PILZ S1EN 50KOhm 24-240VAC/DC – 884100 | JUAL PILZ S1EN 50KOhm 24-240VAC/DC – 884100 – Earth fault monitoring relay provides protection against insulationfaults (50 kOhm) in galvanically isolated DC and AC voltage supplies, width 22.5 mm, UB = 24 – 240 V AC/DC.