PILZ PSWZ X1P C 0.0075-0.5V/24-240VACDC – 787951 | JUAL PILZ PSWZ X1P C 0.0075-0.5V/24-240VACDC – 787951 – Safety relay (standalone), inputs: Measuring inputs 1/3-phase motors, outputs: 2 N/O, 1 N/C, 2 SC, UB = 24 – 240 V AC/DC, UMmax = 690V, switching threshold 7.5 – 500 mV, width: 45 mm, plug-in spring-loadedterminals, standstill monitor, the device monitors the EMC voltage created during motor rundown.