PILZ PSWZ X1P 0.5V/24-240VACDC coated – 777959 | JUAL PILZ PSWZ X1P 0.5V/24-240VACDC coated – 777959 – Safety relay (standalone), inputs: 1/2-channel wiring, outputs: 2 N/O, 1 N/C, 2 SC, UB 24 – 240 V AC/DC, UM = 0.02 – 0.5 VAC/DC, UMmax = 690 V, width: 45 mm, standstill monitor, coated version. The device monitors the EMC voltage created during motor rundown.