PILZ PSWZ X1P 0.0075-0.5V/24-240VACDC – 777951 | JUAL PILZ PSWZ X1P 0.0075-0.5V/24-240VACDC – 777951 – Safety relay (standalone), inputs: 1/2-channel wiring, outputs: 2 N/O, 1 N/C, 2 SC, UB 24 – 240 V AC/DC, UM = 0.0075 – 0.5 V AC/DC, UMmax = 690 V, width: 45 mm, standstill monitor. The device monitors the EMC voltage created during motor rundown.