PILZ PFU6 24V-240VAC/DC UM 0-690VAC/DC – 841000 | JUAL PILZ PFU6 24V-240VAC/DC UM 0-690VAC/DC – 841000 – Fault voltage monitoring of welding transformers to VDE 0545, 6 measurement input circuits 0 – 690 V AC/DC, 50 Hz – 1 kHz, responsevoltage 24 V AC/DC, width 45 mm, UB = 24 – 42 V AC, 42 – 240 V DC.